Katalogi

Izmantojot mūsu tiešsaistes interaktīvos katalogus, jūs ļoti viegli un rentabli varat iepazīties ar dažādu ražotāju kolekciju produktiem. Atrodiet ideālu dāvanu jebkuram gadījumam.


COOL 2021 katalogā vairāk nekā 2000 unikālu priekšmetu Jūsu reklāmas kampaņai vai pasākumam.


BE CREATIVE katalogā atklājiet īpašās pielāgošanas iespējas, ko piedāvā mūsu produktu kolekcija. Mēs ražojam šos produktus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.


GO GREEN katalogā - dabiskas, ilgtspējīgas un videi draudzīgas reklāmas dāvanas. Produkti šajā katalogā nodrošina zaļākas alternatīvas tradicionālajām precēm. Tie ir pilnībā vai daļēji izgatavoti no dabīgiem, ilgtspējīgiem vai pārstrādātiem materiāliem vai aizstāj parasti lietojamu ikdienas lietu.


XDKopš 1986. gada Xindao (XD) ir slavens reklāmas priekšmetu un dāvanu piegādātājs. Uzņēmums no Nīderlandes ar birojiem Skandināvijā, Anglijā, Vācijā, Francijā, Itālijā, Spānijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Honkongā un Šanhajā.


hiidea - Ziemassvētku dāvanas.


Porceline - ekspertu komanda, kas gandrīz divdesmit gadus padziļina reklāmas keramikas veidošanas noslēpumus. Mēs zinām visu par tā ražošanu un atbilstošu sagatavošanu. Mēs stingri kontrolējam visu ražošanas procesu.

MORE THAN GIFTSlieliskas dāvanas. Ikdienas praktisku dāvanu sajaukums, kas ļaus jūsu zīmolam būt pamanītam.


hiidea - Tava izvēle! Ar mūsu paplašināto kolekciju nekad nav bijis tik vienkārši būt atšķirīgam. YourChoice produktu programmas ļauj izveidot unikālu produktu, veicot tikai dažas vienkāršas darbības. 

More than Gifts - Ziemassvētku dāvanu kolekcija.

PF Concept - tehnoloģijas..

PF Concept - ir lielākais Eiropas reklāmas produktu ražotajs kas piedāvā dāvanas aktuālas COVID-19 laikā.

PF Concept - ECO dāvanas.

PF Concept - Krūzītes, sporta pudeles.

PF Concept - Pildspalvu kolekcija.

PF Concept - somas.

FARE - Lietussargu kolekcija.


ECOlogic - ECO dāvanu kolekcija.


ECOlogic
-
Vairāk nekā 6000 reklāmas produktu.


SLODKIE - Eiropas līderis konditorejas izstrādājumu ražošanā - saldumi katrai gaumei. Mēs izmantojam visaugstākos ražošanas standartus un integrētās kvalitātes kontroles sistēmas, lai nodrošinātu tirgu ar izciliem produktiem.


SLODKIE Xmass - Ziemassvētku saldumu kolekcija. 

ESTER - Lieldienu salduku kolekcija.


CERRUTTI 1881 - Antonio Cerruti 1881. gadā nodibināja darbnīcu Biellā, Itālijas pilsētā, kas slavena ar savu bagātīgo mantojumu kvalitatīvas vilnas un auduma ražošanā.

Šodien Cerruti 1881 ražo smaržas, ādas izstrādājumus, pulksteņus, brilles, kaklasaites, un rakstīšanas instrumentus.

Kolekcija Cerruti 1881 ir paredzēta vīriešiem, kuri novērtē stilu un eleganci, bet arī sīkākas detaļas, piemēram, kvalitāti un apdari.


HUGO BOSS - HUGO BOSS ir pasaules līderis augstākās klases dāvanu tirgū.

Rakstāminstrumentu līnija HUGO BOSS tika izlaista 2015. gadā, un tā ir ātri kļuvusi par spēku, ar kuru jārēķinās premium rakstīšanas tirgū. HUGO BOSS līnija piedāvā perfekti izstrādātus un efektīvus produktus, vienlaikus koncentrējoties uz novatoriskiem dizainiem. Līnija piedāvā pildspalvas dažādos radošos segmentos. 


VIP gifts collection - Jau 70 gadus Vip gifts collection ir viens no Eiropas vadošajiem modes aksesuāru izplatītājiem. Vadošais uzņēmums, kas izstrādā luksusa aksesuārus starptautiski pazīstamiem modes zīmoliem.